Şirket Profili

ERŞENLER, 1986 yılından itibaren firmanın Genel Müdürlük görevini sürdürmek olan MUZAFFER KÖSE’nin öncülüğünde kurulmuştur. Havuz ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmamız, tecrübeli ve uzman kadrosu ile havuz aksesuarları üretmeye devam etmektedir.

29 yılı aşkın bir süredir, kaliteden ödün vermeyen yapımızla, günümüzün son teknolojisini kullanarak; havuz aksesuarları, havuz ekipmanları ve su fıskiye sistemlerini sektörde hizmet veren birçok kurum ve kuruluş için özel olarak üretmekteyiz. ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi ile tüm üretimini sertifikalaştıran firmamız sektörü ile ilgili tüm ihtiyaçları karşılayabilecek çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bunlar sırası ile Skimmerler, Su Altı Aydınlatma Lambaları (IP68 Kalite Belgesi), Pano, Besleme Nozulları, Dip Süzgeçleri, Taşma Izgaraları, Olimpik Havuz Aksesuarları, Süs Havuz Fiskiyeleri, Havuz Şelaleleri, Su Perdeleri ve Kolektörlerdir.

İstanbul Topkapı İş Merkezi Sanayi Sitesinde faaliyete devam eden firmamız; dünya standartlarında hizmet veren, sektöründe öncü ve kalitesinden ödün vermeyen bir şirkettir.